pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

Kuchyně SYKORA, nábytek a koupelny na míru.

 

Díky nejprogresivnějším materiálům, propracované kombinaci lidského umu s revolučními technologiemi a nepřekonatelné fantazii designérů, návrhářů, architektů a další tvůrčích osobností, přivádíme na svět budoucnost. Sestavy, které dokáží reagovat na vaše tužby, aniž o nich zatím víte. Které obstojí v souboji s kalendářem i každodenní zátěží. Které vám život usnadní i zpestří. Nabídnou vám komplexní uspokojení – od 3D návrhu, s jehož pomocí poznáte svou kuchyni dříve, než skutečně vznikne – po finální radost, když poprvé i po tisící lehkým dotekem uvedete do chodu celý systém rafinovaných užitečností.

 

Jedinečný design

Nápad je to, co odlišuje stávající věci od těch budoucích. Neustálý vývoj přináší lepší možnosti a větší manévrovací prostor pro vaše přání. 

Nové technologie

Výrobci komponent přichází s revolučními řešeními a masivní inovace v materiálech umožňují dříve nevídanou flexibilitu, komfort i kvalitu. Dýhy dnes mohou mít trojrozměrnou strukturu. Na trhu se objevily super matné i super lesklé povrchy, sklo i keramika dostávají novou funkčnost a užitnou hodnotu.

Špičková kvalita

Zajímejte se o skutečnou kvalitu toho co nakupujete. Výrobců je mnoho pouze kvalita je odlišuje.