pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

LIEBHERR

 

Kvalita, Design, Inovace

 

Jako specialista na chladící a mrazící techniku Liebherr vyvíjí a realizuje již více než 60 let zásadně nová a úspěšná řešení svých výrobků. Denně opouští více než 7000 spotřebičů různé výrobní závody. 

 

Pokrokové myšlení v top designu a špičkové kvalitě

 

Originalita je u chladících zařízení více než trend. Je součástí moderního životního stylu. Vlastní kuchyň je právě to pravé místo, pro uskutečnění svých přání a seberealizaci. Kombinací materiálů, barev a tvarů vznikají příjemné prostory s nezaměnitelným vzhledem. Atraktivní přístroje od Liebherru jsou vrcholem osobité kuchyně. 

 

 

FALMEC

 

Stylové odsavače par Falmec jsou špičkovými výrobky nacházejícími své uplatnění v moderních i tradičních domácnostech. Společnost Falmec, která byla založena před mnoha lety jako malá rodinná firma severoitalském městě Vittorio Veneto má dnes přes 130 zaměstnanců. Za dobu svého působení na trhu vybudovala ze svých zaměstnanců opravdové odborníky. Falmec založil vlastní oddělení výzkumu a vývoje, jehož hlavním úkolem je hledat a přinášet do praxe nové technologie. 

 

Nová technologie E.ion®System

Buďte krok před ostatními a žijte ve zdravějším prostředí!

 

Nová řada digestoří Falmec využívá inovativní technologii E.ion®Systém. Tato inovativní technologie nejenže efektivně odstraňuje nepříjemné zápachy, ale také účinně desinfikuje vzduch ve Vaší kuchyni. E.ion®Systém je integrován do digestoře moderního tvaru, osvobozující Vaši kuchyň od nevzhledných odsávacích potrubí. Seznamte se s novou řadou digestoří, navštivte www.falmec.cz