pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

Vybavení rohových skříní

Roh kuchyně dříve býval hluchý. Rohové skříňky sice zužitkují úložný prostor, ale běžné police jsou nepřehledné a zadní část skříně je velmi těžce přístupná. Tento problém vyřeší jedině výsuvné systémy.

 

LeMans

 

Výsuvný systém LeMans do rohových skříní, tzv. ledviny. Jeden z nejprodávanějších modelů, designový, moderní a přitom dokonale funkční.

 

Výsuv lze velice jednoduše celý vysunout ze skříně a tím je ze všech typů nejpohodlnější a nejpřehlednější. Každou jednotlivou "ledvinu" lze vysunout samostatně a každá police se dá podle potřeby posunout kdykoliv nahoru i dolů a zmenšit či zvětšit tak jednotlivé proklady. Ledviny jsou vhodné nejen na ukládání hrnců a pánví, ale i dalšího nádobí.

 

Název vychází ze slavného okruhu LeMans a tvar "ledvin" připomíná tvar právě tohoto legendárního francouzského okruhu.

 

Jednotlivé plochy jsou pokryty speciální protiskluzovou povrchovou úpravou, tudíž se při vysunutí nemusíte bát rozbití sklenic, či posunování obsahu na jednotlivých policích. 

 

Dvířka se u tohoto výsuvu otevírají pouze do 85° což je přesně ten úhel, který Vám zaručí, že se Vám sousední dvířka při otevření nebudou vzájemně odírat ručkami.

 

 

 

 

   

 

MagicCorner

 

Magic Corner firmy Kesseböhmer využívá dva výsuvy v jedné rohové skříňce.

 

Tahem za dvířka se vysune přední výsuv s koši nebo policemi ven ze skříně a na jeho místo současně najede zadní výsuv a díky tomu se zpřístupní celý uložný prostor, ten je tak na dosah ruky. Vše hladce a bez námahy. 

 

Systém SoftStopp navíc zajistí tiché, tlumené dovření dvířek skříně.

 

otočný Karusel

 

Otočné karusely jsou skvělým doplňkem kuchyně každého, kdo má rád chytrá řešení. Díky možnosti otáčení je možno karusely umístit i do hůře přístupných míst, avšak přitom stále mít své nádobí po ruce. Je to neznámější forma využití rohových skříní.

 

Karusely nabízíme hned v několika variantách, je možné si vybrat se středovou tyčí i bez, kulaté,  3/4 kruhu, drátěné nebo s pevným dnem.

 

 

 

 

Rohové skříně fotogalerie: