pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

Zásuvky a pořadače

 

Nepřehledně poházené kuchyňské pomůcky, kořenky, ale i nádobí a spotřebiče, o kterých nikdy nevíte, kam jste je naposled uložili?

Zbavte se chaosu v kuchyni, víme, jak udělat řád ve všech zásuvkách. Zásuvkové třídiče mohou mít různou podobu, liší se jak svou velikostí a funkcí, tak typem materiálu a způsobem uložení. Tím nejzákladnějším provedením jsou jednoduché plastové zarážky, které můžete podle potřeby jedním krokem zasunout do zásuvky a oddělit tak jednotlivé sekce šuplíku. 

 

Nápaditější podobu třídění prostoru představují plastové či kovové vaničky, které jsou ideální pro ukládání příborů, ostrých nožů a dalších pomůcek. Jednoduše je vložíte do zásuvky a v případě potřeby celé vyjmete. Kovové vaničky dokonce můžete umývat i v myčce na nádobí, vyspělejší formou vaniček jsou celistvé plastové vložky. Tyto výplně mají již vylisované přihrádky. Výrobci nabízejí hned několik modelů s různým počtem a velikostí jednotlivých přihrádek. Je to dobře dostupné a levné řešení, přičemž si vyberete přesně takové rozložení drážek a přihrádek, jaké potřebujete. Luxusnější provedení představují dřevěné vložky s obvyklými přihrádkami, případně s přesně vysoustruženými místy pro každý kus kuchyňského náčiní.

 

Vybavení zásuvek fotogalerie: