pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

Design výsuvů

 

Pro lepší dostupnost je vhodné úložný prostor ve spodních skříních řešit výsuvy. Zatímco v širokých skříních se uplatní zásuvky a kontejnery, u úzkých se spolu s dvířky vysunou police tak, aby bylo vidět až dozadu. 

Tradice zděných spíží nám velí používat vysoké skříně k ukládání potravin. Ovšem hloubka 60 cm zapříčiní velmi špatný přístup do “zadních řad”. Použití výsuvných systémů je jedinečné řešení i pro tento typ skříní. 

 

cooking AGENT

CookingAGENT je ideální pomocník pro všechny kuchyňské potřeby, je vhodný pro kořenky, lej, omáčky, prkénka, nože a dokonce i pro talíře a misky. Všechno co potřebujete máte vždy po ruce. Jedná se o plnovýsuvný a přenosný systém, který ze skříně lze vysunout nebo úplně vyndat, navíc jsou jednotlivé části plně přizpůsobitelné podle Vašich přání. Lze si je tak vždy přizpůsobit Vašim momentálním potřebám.

 

CookingAGENT od společnosti Kesseböhmer je vytvořen z vysoce kvalitních materiálů a odpovídá nejpřísnějším hygienickým standardům. Všechny komponenty byly testovány pro umístění jídla a zkonstruovány tak, aby byla údržba co nejsnadnější. Všechny plastové části lze mýt v myčkách na nádobí.

 

 

cleaning AGENT

CleaningAGENT praktický a kompaktní výsuv pro čistící prostředky do kuchyně, ideální pro umístění pod kuchyňský dřez. Systém vysuneme jediným prstem a zavřeme jemným stlačením a vše bez zbytečných obav z hluku. Lze jej umístit jak vpravo tak vlevo. 

 

Vyjímatelný koš na čistící prostředky má pohodlné držadlo. Všechny plastové části, lze mýt v myčce, což nejen usnadňuje čištění a šetří Váš čas, ale také zaručuje systému hygienickou čistotu. Vrchní košík je přizpůsoben pro uskladnění vlhkých pomůcek jako jsou houby, drátěnky, kartáčky a další. Vše jednoduše na očích a přehledně. 

 

 

 

 

Design výsuvů fotogalerie: