pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

 ABSOLUTE KASCHMIR

 

Hitem letošního roku je kašmírový lak. Sestava Trend kaschmir, která je na jejím využití založena, našla své místo také v rodinném domě v Kopřivnici. Ačkoliv je barevností i názvem propojena s exotickou Indií, skvěle svým teplým odstínem vystihuje stinnou atmosféru hlubokých beskydských lesů, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti domu.

Mimořádně efektní a praktická je stěrka za hlavní pracovní plochou. Vytváří dojem rezavého plechu a tento industriální prvek je posílen také střídmými tvary a barevností minimalistické vodovodní baterie. 

Majitelé sestavy řídí úspěšnou firmu zabývající se výrobou oken. Je proto přirozené, že se sklo objevuje v mnoha variacích také v jejich kuchyni. Zástěna, kterou prosvítá světlo z vedlejší chodby, byla vyrobena ze skla pískovaného. Z lakovaného skla je pak police, kterou byla osazena osvětlená nika v kuchyňském ostrůvku. Jeho dvířka se otvírají jediným dotekem. 


Druhou dominantní barvou v kuchyni je vedle jemné kašmírové kontrastující temně hnědá. V dýze dubu kouřového, byla provedena dvířka kolem spotřebičů i záda police v ostrůvku. Struktura masivního dřeva prostory plné čistých, ale chladných skleněných ploch vítaně protepluje. Výsledný efekt je mimořádně působivý.